Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.02.2018 14:17:03 

A * G * I * T * O * R * E

Novinky / News

29. 3. 2015 - Po 14ti dnech tréninku stop jsme s Arrtíkem složili zase nějakou zkoušku :). A to IPO 1, A - 89, B - 92, C - 97. Bylo to sice trochu narychlo ale vyplatilo se nám nastoupit wink.

 

22. 3. 2015 - Obranářský den na našem cvičáku se opět velmi vydařil a Arrtík si zase jednou zakousal na Miloše Lebrušku a měl z toho velkou radost

 

http://agitore.wbs.cz/img_7766.jpg

Více fotek v Arrtíkově fotogalerii . . .

 

16. 1. 2015 - Jedna taková nekynologická zpráva wink. Už jsme Davidovi všichni smiley.

 

28. 10. 2014 - Konečně jsme pořádně začali chodit na stopičky a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat :). Arrtík složil zkoušku ZVV1. Na stopě si trochu ověřoval lomy a malinko jsme se zamotali ale získali jsme krásných 90 b, poslušnost byla průměrná, drobné chyby a odložení v sedě místo v leže, za které máme nejvíce stržených bodů - 89 b, obrana bez jedné makety, špatný zákus a drobné chybky - 87 b. Hlavní ale je, že jsme to spolu zvládli :).

 

27. 4. 2014 - Arrtu složil zkoušku APr 3. Na poslušnosti předvedl to, co na všech ostatních zkouškách, odložení v sedě bylo ve stoje ale jinak byla jeho poslušnost moc hezká a zvlášť pyšný může být na vysílačku za plný počet :). Na obraně jsem byla nadšená, že oběhl všechny makety, v což jsem ani nedoufala :), ale chybami v zákusech a drobnou neposlušností jsme to dotáhli na pouhých 77 bodů frown.

Ale jsem na něj pyšná, byla to hezká, razantní obrana bez jakéhokoliv zaváhání yes.

 

15. - 16. 3. 2014 - Konečně zase nějaká akce yes. V sobotu ráno jsem s Arrtíkem vyrazila směr Chlístovice na obranářský víkend pořádaný Radkou Niedermirtlovou. Celý víkend se nám ochotně věnovali figuranti Robert Niedermirtl a Roman Pecár. Počasí nám sice moc nepřálo ale i tak jsme si první jarní akci skvěle užili wink.

http://agitore.wbs.cz/img_2711.jpg

http://agitore.wbs.cz/img_2560.jpg

13. 10. 2013 - Arrtík už pochopil, že kolem těch žlutých věcí po stranách placu se obíhá, tak jsme konečně mohli na APr 2 . . .  Na poslušnosti jsme se trochu trápili ale na obraně mi dělal jenom radost, oběhl VŠECHNY :) makety, štěkání mohlo být lepší ale jinak předvedl razantní a sebevědomou obranu. Udělal mi radost :).

11. 8. 2013 - Farinka ukončila svou sportovní kariéru zkouškou SPr 3 s krásnými 91b. Teď už se bude jenom doma válet na gauči wink

28. 4. 2013 - A konečně máme taky nějaký zkoušky smiley. Farinka si zopakovala obranu na zkoušce SPr 2, bohužel se utrhla z rukávu na protiútoku, ale jinak se nemá ''bába'' za co stydět wink. S Arrtíkem nemáme moc načucháno, takže jsme si dali trénink na IPO 1 zkouškou APr 1 a až na to, že si místo odložení v sedě udělal ve stoje a pár menších nepřesností zvládnul poslušnost výborně, hlavně vysílačkou mi udělal velkou radost . . . na obraně bylo velmi znát ochlazení a tím pádem i ohromné ožití dlouho nekousajícího Arrtíka smiley, ale naštěstí jsme i obranu zvládli relativně se ctí, i když jsem se chvílema docela zapotila smiley

24. 3. 2013 - Tak  jaro je tady, i když to tak moc nevypadá frown.  Dnes si Farinka i Arrtík mohli na Obranářském dnu pořádaném naší ZKO Pňov mohli po dlouhé době zakousat na Miloše Lebrušku a taky na našeho cvičáckého figuranta Roberta Niedermirtla. Moc se jim to líbilo a oba byli moc šikovní. Já jsem to sice odnesla pěknou virozou, ale co bych pro ně neudělala smiley.

 

My poslední dobou ten výcvik tak trochu flákáme, tak je čas pochlubit se úspěchy našich odchovu wink

Dne 27.10. 2012 se Tomáš Urban s Bree Agitore ( Roxy)  zúčastnili závodů dle IPO1 a umístili se na 1.místě s body B-92,C-91 a  4.11.2012 úspěšně složili zkoušku BH smiley . . . jsem samozřejmě pyšná a přeju hodně podobných úspěchů!

A dostala jsem zprávu i o dalším ,, Béčku,,  . . . Bryn Agitore s Martinou Helclovou úspěšně složil zkoušky BH a ZVV1 smiley.

Oběma moc gratuluju a těším se na další podobné zprávy na jaře smiley.

 


Tak se u nás konečně začalo zase něco dít :). Malý Fanoušek si pomalu začíná zvykat na to, že je dítě kynologa, takže pomalu začínáme cvičit. Oprášila jsem dokonce Farinku, která odešla před dvěma lety do předčasného důchodu a právě s ní jsem v neděli

14. 10. 2012 - složila zkoušku SPr 1 na 90b, na to, že před zkouškou jsme stihly pouhé 3 tréninky na osvěžení, to jsou opravdu výborné body, většinou strhnuté za zákusy. Ale vždy paní rozhodčí vyzdvihla její razanci a celou obranu nám pochválila, takže jsem opravdu spokojená smiley

15. 7. 2012 - Ocenění V2 se nám asi stane osudným. Na naší poslední výstavě této sezony NVP v Mladé Boleslavi jsme opět skončily na ne zrovna populárním druhém místě, ale porazil nás vlastně jen krásný mladý pes importovaný ze Švédska a za námi skončily další 3 pejsci. Takže vzhledem k tomu, že byl tentokrát Pepíček trochu z formy a vůbec ho to na výstavě nebavilo, to je pro nás vlastně úspěch .

posudek : excellent size and proportion of the body, excellent topline, very nice body at all, very nice head, good set ears, beautiful coat, nice movement and temperament ( výborná velikost a proporce těla, vynikající ve hřbetě, velmi pěkné tělo vůbec, velmi pěkná hlava, dobře postavené uši, krásná srst, pěkný pohyb a temperament)

13. 7. 2012 - Nejsem pověrčivá, takže jsem se nezalekla pátku 13. a Pepíček absolvoval ve Veterinární nemocnici v Českém Brodě u Mvdr. Radka Musila vyšetření patel. Vše dopadlo výborně a domů jsme odjížděly s výsledkem 0/0.

17. 6. 2012 Vyrazily jsme s Pepíčkem na jednu z posledních výstav této sezony a opět mi udělal radost svým krásným předvedením ale brácha nás porazil, takže jsme s moc hezkým posudkem byly V2  a ve fotogalerii přibylo i pár foteček z výstavy

27. 5. 2012 - Pepíček se zúčastnil své druhé výstavy a v konkurenci dalších tří pejsků získal svůj první titul CAJC. Udělal mi ohromnou radost svým předvedením i výsledkem

 

13. 5. 2012 - Aby Arrtíček nezahálel, tak jsme se dneska zúčastnily zkoušek IPO a složily jsme zkoušku UPr 1, díky větší chybě na vysílačce pouze na D s 87b. Příště to snad bude lepší .

6. 5. 2012 - Pepíno se ukázal na první výstavě! Ze začátku to vypadalo, že se první výstavou proštěkáme, ale nakonec se choval vzorně a s hezkým posudkem získal V ve třídě mladých v konkurenci dalších pěti pejsků.

posudek : desetiměsíční pes s velmi pěknou hlavou, tmavé oko, korektní skus, ucho dobře nasazeno, pevný hřbet, méně výrazný kohoutek, kratší krk, ocas správně nasazen i nesen, srst dobré kvality, dobrá mechanika pohybu

 8. 12. 2011 - trochu opožděně, ale přece :) : 24. 10. přibylo do naší smečky další plemeno, možná trochu jiné než maliny, ale v mnoha rysech podobné, je to papillon Bastien Z krve Orthosovy

13. 11. 2011 - Dneska složil Arrtu Crashed svou druhou zkoušku a to BH za 59b! Udělal mi velkou radost !

16. 9. 2011 - Přišlo mi video jedné z Béčkových slečen, tak se musím pochlubit. Je to opravdu šikulka a celá maminka . Jen tak dál, Tomáši!

2. - 9. 7. 2011 - ZKO Pňov pořádala již 3. ročník letního tábora, takže jsme tam nemohli chybět. Výcvikáři i figuranti se nám plně věnovali a proběhl i seminář s L. Machem s ukázkami výcviku. Máme rozbitý foťák, ale na některých fotkách jsme se mihly, tak je přidám do fotoalb. Tábor jsme si všichni tři užily, dozvěděli jsme se plno nových věcí, tak teď jenom aby se nám povedlo je uplatnit .

14. 5. 2011 - Zúčastnily jsme se MVP v Praze v Letňanech ve třídě otevřené. Z této výstavy mám trošku smíšené pocity, byla jsem na potěšená tím, že se Arrtík choval výborně, vůbec mu nevadilo prostředí haly, výborně se předváděl v kruhu a i mimo něj se choval k přítomným lidem i psům velmi přátelsky a získaly jsme ocenění výborný 3 s posudkem :

dvouletý pes, hlava s výraznějšími čelními oblouky a s masitějšími pysky, oko hnědé, správně uložené, korektní chrup, ušlechtilá linie krku i hřbetu, standartní hrudník, správné úhlení končetin, v pohybu velmi úzký chod vpředu, pohyb prostorný, srst je výrazně zbarvená, správné textury, povaha je přátelská, výborně se předvádí.

O dost více mě překvapilo chování několika ostatních psů, které jsem viděla asi jenom já, psi, kteří si při posuzování propichovali břicha ocasem nebo naopak napadaly vše, co se hlo v jejich blízkosti, byli ohodnoceni a někdy i tak, že bych tomu snad ani nevěřila. Arrtík má exterierové vady, není sám, nikdo není dokonalý, ale myslím si, že u tohoto plemene je povaha velmi důležitá a neměla by být opomíjena ani na výstavách. S ohodnocením jsem spokojená, doufala jsem, že i s tou ¨naší¨ hlavou dostaneme výbornou, to se nám povedlo a teď budeme zase radši cvičit . Ještě bych zapomněla, za vzorné chování jsme Arrtíkovi koupily vlastní bazének, 1. fotečka už je v jeho fotogalerii.

1. 5. 2011 - Po velmi mírné oslavě čarodejnic jsme s Arrtíkem ráno nastoupily v ZKO Mladá Boleslav na zkoušku ZM, kterou jsme nakonec úspěšně zvládly s bodovým hodnocením 39 - 41 - 43  a se známkou

DOBŘE

23. 4. 2011 - V naší ZKO se konaly závody a tak jsme, i když jsme s tím moc s Arrtíkem nepočítaly, nastoupily do kategorie ZM, poslušnost se nám vyvedla, získaly jsme 46 b, ale na obraně jsme se zamotaly, takže to tak nějak vyšlo na pouhých 35 b. I s tímto výsledkem jsme se umístily na hezkém 2. místě,  od vítěze nás dělil 1 bod. Fotky ze závodů jsou na oficialních stránkách ZKO Pňov, ale jelikož jsme musely odjet dřív, chybíme na fotkách při vyhlášení 

20. 3. 2011 - V naší ZKO se dnes konal Obranářský den, takže jsme tam s Arrtíkem nemohly chybět. V jeho fotogalerii přibylo pár foteček z akce a samozřejmě děkujeme Robertovi i Milošovi, že se nám věnovali.

31. 10. 2010 - Tak konečně už to doma nevypadá jako na stavbě, ale díky nedostatku času na cvičení s Arrtíkem letos první zkoušky nestihneme a odsouvají se na jaro , těšily jsme se na KV CMC, kterou nám bohužel z technických důvodů zrušily, tak snad bude příští rok úspěšnější a plný kynologických akcí . Fotečky baráčku a z tábora pomalu dávám dohromady

22. 7. 2010 - Konečně máme zapojený internet v novém domově . Za poslední měsíc jsme stihly vyrazit na   výcvikový tábor, ale hlavně jsme se začaly stěhovat do našeho nového domečku. Jde to pomalu, pořád něco hledáme a uklízíme, ale až se usadíme určitě doplním fotečky z tábora i z nového domova

27. 6. 2010 - Tohoto velmi parného a slunného dne jsme se s Arrtíkem zúčastnily Krajské výstavy v Benátkách nad Jizerou. Nejenom, že jsme potkaly polovičního bráchu, který se stal v pracovní třídě vítězem a Krajským vítězem, potkaly jsme taky mnoho psích slečen, jedna z nich byla tak krásná a zajímavá, že mi Arrtík přetrhl asi tak 2 minuty před vstupem do kruhu výstavní vodítko, takže jsme nastupovaly do kruhu se zauzlovaným vodítkem ale také jsme získaly známku V1, a titul Vítěz třídy mladých

31. 5. 2010 - Dneska nám přišly výsledky rentgenů a jsou, jak jsem samozřejmě očekávala, výborné :

Arrtu Crashed Agitore - RTG DKK A/A, RTG DLK 0/0

16. 5. 2010 - přidala jsem do fotogalerie fotečky štěňátek v nových domovech, tady jsou.

2. 5. 2010 - Všechna štěňátka již mají své domovy

29. 4. 2010 - Tak to vypadá, že nám v sobotu odjede Blackout, doufáme, že bude dělat svému páníčkovi jen radost, a že se jim bude dobře cvičit a společně to někam dotáhnou

 26. 4. 2010 - Přidala jsem nový odkaz na stránky naší malé Bree Agitore. Dnes jsem měla velmi příjemný telefonní rozhovor s panem V. Babičkou, který je vedoucí psovoda našeho Beefeatera Agitore, je velmi příjemné poslouchat, že je to jedno z nejlepších šťěňat, které kdy měli. Zatím slyším na svá šťěňátka jen samou chválu, doufám, že to ještě chvilku vydrží ...

 22. 4. 2010 - Stále je volný Blackout Agitore, je to velmi přátelský, temeramentní pes s velkým zájem o balonek i obrany. Stojí mu ouška, má nůžkový skus a sestouplá obě varlata. Tento pejsek je velmi vhodný na všechny psí sporty i pro aktivní rodinu.

30. 3. 2010 - Nafotila jsem pár foteček Blackouta, tady jsou!

 23. 3. 2010 - Dneska odjel pomáhat a chránit Beefeater a už nám zbývá jenom Blackout, který už se velmi těší, až si ho taky někdo vybere. Je velmi kontaktní a hravý, nosí balónky a se svým starším bratrem Arrtíkem se tahá o hadříky .

17. 3. 2010 - Odešly nám obě holčičky, zítra jde první kluk a v příštím týdnu další. Doufám, že se budou mít dobře a budou dělat svým novým páníčkům jenom radost.

Nové fotoalbum - od 6. týdne věku šťěňátek

Stále je jeden pejsek volný!!!

14. 3. 2010 - Dneska měla pro změnu velký den Farinka, po mateřských povinnostech si dneska poprvé jela ,,zakousat,,. Farince i Arrtíkovi se dnešní program mooc líbil, vyrazily jsme totiž na Obranářský den do naší ZKO v Pňově, kde si zakousaly nejen na Roberta na kterého jsou zvyklí, ale i na svazového fig. Jakuba Berdycha a na fig. 1.tř. Ondru Lodinského. Doufám, že někdo vyfotil nějaké hezké fotky a až se ke mně dostanou, pak je samozřejmě dodám. Když jsme dorazily domů, naložila jsem do auta pro změnu šťěňátka a vyrazily jsme ven na travičku, jelikož my máme na dvorečku pořád tak 20cm sněhu nebo bahno. Moc se jim venku líbilo a tentokrát jsem i fotila, takže fotky dodám brzy.

11. 3. 2010 - Dneska měla šťěňátka velký den, vyvezla jsem je na veterinu a tetovaly jsme. Musím říct, že se jim to VŮBEC nelíbilo, mně z toho taky dobře nebylo, kdy jsem je slyšela kvičet, ale hned po sundání ze stolu všechna začala zase vrtět ocásky, takže to asi zase tak strašný nebylo .

7. 3. 2010 - konečně se mi podařilo uložit aspoň 2 videa šťěňátek - tady jsou

24. 2. 2010 - Máme volného posledního pejska!!!

20. 2. 2010 - Tento víkend jsme šťěňda vyvezly na jeden den do Mladé Boleslavi, kde se seznámila s novým prostředím. Chovala se velmi suverénně, mooc se jim líbil mamčin jorkšír Akim, akorát je velmi nemile překvapilo, že nemá cecíčky jako Farinka . Po příjezdu domů jsme jim vytvořily ohrádku v kuchyni, protože už se v porodní bedně moc mačkala a na konec toho rušného dne dostala první baštu, prý to byla velká dobrota a stihla jsem udělat i pár foteček . Bylo to všechno náročné, takže teď všichni krásně spinkají. . . 

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto perspektivního pracovního spojení můžete mě kontaktovat na mail nebo telefonicky.

12. 2. 2010 - Miminka krásně rostou, začínají se koukat na svět kolem sebe, dělají první krůčky a statečně zvládla i první odčervení , i když dobrota to prý zrovna není. . .   V jejich fotoalbu přibývají nové a nové fotečky.

1. 2. 2010 - Dnes slaví Arrtík a jeho 4 další sourozenci 1. narozeniny. Všem přeji hodně štěstí, zdraví a chuti do práce .

Stále přidávám štěňátkům do jejich fotogalerie fotečky a dneska jsme natočily i první video, shlédnout ho můžete zde

29. 1. 2010 - Vytvořila jsem štěňátkům vlastní fotoalbum, zde se na ně můžete podívat.

27. 1. 2010 - Farinka se po probdělý a prochozený noci rozhodla, že už není na co čekat a miminka začala dopoledne sypat. Ve 14:00 vykoukl na svět poslední kluk.

 Skóre je překvapivě stejné jako loni 2 holčičky a 3 kluci

20. 1. 2010 - Tak Farinka už tak do týdne porodí, takže už se jenom tak valí a sněhová nadílka jí to velmi ztěžuje a proto chodí ven minimálně. Takže aby se Arrtík trochu proběhl, tak jsme vytáhly běžky, já poprvé a bylo to náročné!!!, a Arrtíka a vyrazily jsme k jezeru v Sadské, okolo kterého je vyjetá stopa. Arrtík na postroji tahal Fandu a já makala před nima, aby se mu chtělo běžet dopředu a ne, tak různě do křoví . . . Díky bohu jsme tam nebyli sami, takže občas Arrtík běžel třeba za početnou skupinkou jiných běžkařů a já mohla odpočívat Přežily jsme všichni a Arrtík byl konečně po dlouhé době pořádně unavený. V jeho fotogalerii jsem přidala z tohoto výletu pár fotek.

11. 1. 2010 - Tak jsem konečně přidala fotky z konce roku 2009 a začátku 2010 do alba Farinky, Arrtíka i do společného Pejsci

21. 12. 2009 - !!!Sono potvrdilo Farinčinu březost!!! Už teď se těšíme na miminka.

29. 11. 2009 - Máme nakryto i překryto! Porod očekáváme koncem ledna. Již nyní si můžete zadat štěňátko z tohoto perspektivního pracovního spojení. V případě jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte na mail nebo telefon. Odběr bude možný koncem března nebo začátkem dubna.

26. 11.2009 - A je to tu!!! Zítra vyrážíme na krytí a pokud to půjde, chtěla bych v neděli ještě překrýt. Dostala jsem nějaké fotečky Kenza, jsou přidané ve fotoalbu :-)

17. 11. 2009 - Farinka už začala hárat, takže za pár dní vyrazíme na krytí a doufám, že se vše zadaří.

13. 11. 2009 - Máme schváleného krycího psa. Teď už jen čekáme až začne Farinka hárat. Tentokrát jsem vybrala policejního psa, který se současně se služebním nasazením zúčastňuje i různých vrcholových soutěží dle IPO3. U tohoto pracovního spojení je předpoklad kvalitních štěňat pro různé psí sporty.

Vybrala jsem psa Kenzo de Alphaville Bohemia. Více info o něm v sekci Nabídka štěňat.

V případě zájmu mě můžete kontaktovat již nyní.

3. 11. 2009 - Na víkend jsme byly v Boleslavi oslavit tu úžasnou zkoušku, zároveň jsme si zatrénovaly a přidaly jsme fotečky do fotoalb Farinky i Arrtíka

25. 10. 2009 - Už je to tady, konečně jsme s Farinkou zvládly pro nás snad zakletou zkoušku IPO 2, fotky z poslušnosti zde, z obran bohužel žádnou nemáme

30. 9. 2009 - Uvažujeme o krytí Farinky na přelomu tohoto roku, otec je zatím ve výběru. Případní zájemci mě mohou kontaktovat na mail nebo telefonicky

27. 9. 2009 - Nafotily jsme pár foteček z obran Farinky i Arrtíka

5. 9. 2009 - Tento den jsem se s Arrtíkem zúčastnila Klubové výstavy CMC, počasí bylo i přes ne moc dobrou předpověd pěkné a výsledky taky. Bohužel se nás nesešlo moc, takže nevím jestli je vůbec čím se chlubit . Arrtu získal ocenění VN1, Vítěz dorostu

10. 8. 2009 - Dneska jsme dovezly rodokmen Aronovi (Arrow), přivítal nás, jako by si nás pamatoval a celou návštěvu byl prostě miminko, i když pěkně veliký miminko, Arrtíka už dávno přerostl .  Samozřejmě jsme ho vyfotily, takže ve fotogalerii vrhu A přibyly fotečky (str. 5)

6. 8. 2009 - Přidaly jsme nějaké Arrtíkovy fotečky, snažily jsme se i o fotky ve statice . . . asi to není nic moc, ale líp to ve dvou opravdu nešlo , taky jsme konečně vyfotila jak dělá Arrtík kachnu

2. 8. 2009 - Složily jsme zkoušku BH. Opravdu jsme si vybraly nejlepší den na splnění této zkoušky . . . takové vedro už tu dlouho nebylo, ale jsme holky šikovný a statečně jsme si to všechno odchodily a speciální cviky si užilo ještě dalších asi 15 lidí, které jsme vytáhly ze stínu

22. 7. 2009 - Dneska jsme vyrazily předat Audince rodokmen, panička měla radost z rodokmenu a Audinka z návštěvy ,  doplnily jsme její fotku do fotoalba štěňátka. Přidaly jsme fotky do fotoalba Farinky a Arrtíka z koupání a obran. 

4. 7. 2009 - Farinka absolvovala první výstavu ve třídě pracovní pouze s přítelem, mamkou a mými kamarády, protože já se válím v nemocnici  a i bez mé podpory získala titul V1, VT, KV . Moc jim všem děkuji, gratuluji a je mi líto, že jsem u toho nemohla být...

 Ještě, že máme fotografy

26. 6. 2009 - Zde si můžete prohlédnout nové video obran Farinky

20. 6. 2009 - Tak jsme přidaly Arrtíkovy první fotky z obran a nějaké starší fotky Farinky do fotoalba

14. 6. 2009 - Dneska bylo krásně, tak jsme vyrazily k vodě, Farinka hárá, takže musela zůstat doma, tak Arrtík svojí vodní premiéru absolvoval sám, ale vůbec mu to nevadilo, celkem ochotně šel do vody a plavat po chvilce taky začal. Všechno jsme to zdokumentovaly a přidaly jsme fotky do alba

7. 6. 2009 - Trošku jsem změnila stránky a přidala jsem Arrtíkův rodokmen 

31. 5. 2009 - Při příležitosti odevzdání rodokmenu Aireen jsme vzaly Arrtíka na výlet. Moc hezky si spolu hrály a hlavně byl potom Arrtík moc hodný  a dostaly jsme nové fotky od Arona, tak jsou přidané ve fotoalbu

18. 5. 2009 - Vytvořila jsem Arrtíkovi jeho vlastní fotoalbum, fotek ještě není moc, ale určitě budou rychle přibývat

12. 5. 2009 - O víkendu jsem se byla podívat na FMBB, byla to úžasná podívaná a jsem ráda, že jsem mohla takovou akci vidět. 

5. 5. 2009 - tak fotečky jsme přidaly do fotoalba, není jich moc, bohužel jsme s sebou vlastního fotografa neměly a jiným jsme se asi nelíbily , a odjel Arrow, teda teď už vlastně ARON, vypadá to, že s ním nový páníček bude i cvičit, tak doufám, že jim to spolu půjde a budu se tady moct chlubit jejich výsledky ze zkoušek a závodů

2. 5. 2009 - Dneska jsme poprvé vyjely na závody podle zkoušky IPO 3 beze stop, byl to Závod O Pohár Pňova a umístily jsme se na krásném druhém místě , až na Farinčino plivnutí aportu pod nohy, kdo by se taky tahal s dvoukilovým aportem!, kterým si vysloužila nulu za celý cvik, jsem byla s jejím výkonem spokojená. První takový velký závod a ještě v takovém vedru a poslušnosti v poledne zvládla výborně. Fotečky budou doufám brzy...

26. 4. 2009 - přidala jsem nějaké fotečky do fotoalba

19. 4. 2009 - Dneska jsme s Farinkou vyrazily na stopařský seminář pořádající naše ZKO Pňov a dozvěděly jsme se hodně užitečných věcí, tak doufám, že je při výcviku správně využiju a nebudeme se stopami moc válčit ani s Arrtíkem

7. 4. 2009 - Po dlouhé úvaze jsem se utvrdila v tom, že Arrtu je prostě taaak úúúžasný , že zůstane doma, takže volný už je jen Arrow

 6. 4. 2009 - o víkendu se odstěhovaly holčičky a jeden pejsek, volní už jen 2 pejsci

3. 4. 2009 - Fotky štěňátek přemístěny do fotoalba

1. 4. 2009 - Naše webovky navštívilo již 1000 lidí. Děkujeme a doufám, že se Vám líbí .

29. 3. 2009 - Dneska jsme opět odčervovaly, aby byla štěňátka připravena na víkend, kdy začnou odcházet do svých nových domovů, stále jsou volní 3 pejsci, do odchovů jsme přidaly charakteristiky štěňátek pro snadnější výběr

17. 3. 2009 - Tak štěňátka už jsou naočkovaná a natetovaná, trošku se jim to nelíbilo, ale zvládli to

13. 3. 2009 - Přidaly jsme fotečky pejsků. A vypadá to, že fenečky už jsou zadané, volní 3 pejsci!

12. 3. 2009 - Farinka byla dneska poprvé od porodu na cvičáku a byla nadšená, nejvíc samozřejmě z obran, už dlouho se nemohla dočkat, přidaly jsme pár foteček štěňátek a včera jsme zase odčervovaly, z toho teda štěňátka  moc nadšený nebyly, ale být to musí...

V případě zájmu o zamluvení štěněte nebo i případného dotazu napište vzkaz, mail nebo volejte.

7.3. 2009 - Volná už je jenom 1 fenečka a ještě 3 pejsci

6.3. 2009 - Přidaly jsme fotečky holčiček a po víkendu dodáme ještě kluky

26.2. 2009 - Štěňátka už začínají pěkně baštit, tak jsem přidala pár foteček.

25.2. 2009 - Tak už se nám z ČMKU vrátila jména, přibyla u nich tetovací čísla a tady jsou ACRON 4225, ARROW 4226, ARRTU CRASHED 4227, AIREEN 4228, AUDI 4229.  Zatím ještě nejsem rozhodnutá, jak jména rozdám, takže pokud se vám nějaké líbí a přemýšlíte o štěňátku, můžete si sami vybrat, jak se bude vaše štěňátko jmenovat.

 21.2. 2009 - Pokud chcete vidět jak to Farince cvičí, teda vlastně cvičilo na podzim 2008, koukněte sem

                        a přidala jsem fotečky miminek

18.2. 2009 - O víkendu jsme miminka odčervily a dneska jsem se snažila udělat pár fotek, ale moje fotografické umění a velká aktivita štěňat zavinila to, že téměř nebylo poznat, že na fotkách jsou štěňata..., tak jsem přidala aspoň ty nejlepší a nejméně rozmazané

11.2.2009 - Dneska jsme miminka zvážily,  fenky váží 1200 g a 1210 g a pejsci 960 g, 1100 g, 1160 g, prostě je vidět, kdo je silnější . . .

Ještě jsme miminkům ostříhaly drápky, aby Farince moc nepoškrábaly bříško

8.2. 2009 - Mimískům už je týden a pěkně rostou, přidaly jsme nové fotečky

1.2. 2009 - Farinka se rozhodla, že ten pupek už nosit nebude a porodila nám trochu dříve, než jsme očekávaly,  ale štěňátka jsou zdravá, všichni mají okolo 400 g a mají se čile k světu. Kontrolu u veterináře už máme za sebou a vypadá to, že je vše v pořádku. A teď to nejdůležitější, štěňátek je 5, 3 pejsci a 2 fenky

Do fotogalerie jsme vložily první fotečky...

30.1. 2009 - Našla jsem velice zajímavý odkaz, jak si vybrat štěňátko...zde si ho můžete přečíst

25.1. 2009 - Tak Farinka už přibrala 10 kg a do fotogalerie jsme přidaly pár foteček

10.1. 2009 - Farinka už přibrala 5 kg, a štěňátka se mají čile k světu (na sonu )

V případě zájmu o zamluvení štěněte nebo i případného dotazu napište vzkaz, mail nebo volejte.

29.12. 2008 - Farinka byla na sonu a má plné bříško štěňátek!!!  

Pokud by jste chtěly vidět jak nám to cvičí, podívejte se na náš trénink obran v ZKO Pňov z podzimu 2008, kterou navštěvujeme po přestěhování do Poříčan u Českého Brodu, kde pracuji, přejděte na www.youtube.com a do vyhledávání zadejte Faria Durnitor. Teď toho chvilku moc nenacvičíme...

Nyní je moje fena Faria Durnitor od 4.12. nakrytá Axem z Labského přívozu, tak doufám, že za měsíc budu vědět víc a že to budou pozitivní zprávy

Zde se budete pravidelně dozvídat o novinkách v mé chovatelské stanici...

 

 

 

TOPlist